DEŇ OTVORENÝCH DVERÍ

V tento deň sme otvorili dvere našej školy všetkým, ktorí boli zvedaví, ako  na našej škole pracujeme, učíme sa. Predpoludním sa rodičia zúčastnili na vyučovacích hodinách, kde mohli nazrieť na prácu svojich detí a ich učiteľov.
Popoludní sa naši žiaci  prezentovali svojimi peknými výrobkami a darčekmi, ktoré ponúkali záujemcom na vianočnej burze. Svojimi peknými výrobkami prispeli aj deti z MŠ B. Nemcovej

Veľkú radosť nám urobili rodičia, ktorí sa tiež zapojili do tejto akcie a prispeli svojimi voňavými dobrotami.
Bolo veru z čoho ochutnávať aj sa inšpirovať  pred prichádzajúcimi vianočnými sviatkami. Po všetkých tých dobrotách sa len tak zaprášilo!

Deň sme zakončili kultúrnym programom v telocvični školy, ktorý nám pripravili aj naši žiaci, ktorí navštevujú Súkromnú umeleckú školu Boby Brelly, sídliacej v našej škole.
Samozrejme, že nás neobišiel ani Mikuláš!